Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

EOL Programátor

Pro nadnárodní výrobní společnost hledáme šikovného kandidáta na pozici EOL Programátora. Máš zkušenost z obdobné pozice? Zajímáš se o práci na nových projektech? Komunikace v AJ ti nedělá problém? Hledáš zaměstnání v příjemném prostředí a dobrém kolektivu? Pak hledáme právě tebe!

A jaká bude tvá náplň práce?

  • Poskytnout podporu výrobě v oblasti podpůrných systémů z hlediska IT systémů
  • Zapracovat požadavky a designu, stejně tak požadavky z výrobního procesu do daných systémů
  • Podpora při zavádění/náběhu, úpravy dle požadavků a rozšiřování příslušných procesů a IT aplikací/systémových prostředí
  • Podílet se na vývoji a implementaci IT aplikací a systémových prostředí v dané oblasti svého zaměření
  • Monitorovat a podílet se na zlepšování aktuálních aplikací, včetně analýzy problémů a jejich eliminace v rámci systémů, za které je zodpovědný
  • Navrhovat a implementovat opatření ke snížení nákladů, zlepšení ergonomie a zvýšení spolehlivosti procesů

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci v nadnárodní společnosti s moderním prostředím
  • Práci na nových projektech
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění a na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost závodního stravování zdarma
  • Flexi-Pass

Jak si tě představujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost z výrobního prostředí
  • Znalosti systémových IT aplikací a podpůrných systémů, znalost CAN komunikace (výhodou)
  • Znalosti databází (MSSQL, Oracle), systémové a procesní myšlení (výhodou)
  • Zkušenost se změnovým řízením, znalost štíhlé výroby
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • PC znalosti-SAP, MES výhodou

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na katerina.freiova@adecco.com. Ráda s Vámi proberu případně i jiné možnosti dle Vašich zkušeností.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kostelec-Ostrov u Stříbra

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

60000-75000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Kateřina Baxa Freiová
Telefon: 734 444 983

Nabídky práce

Vyberte lokalitu