Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

STATIK (m/ž) - Absolvent - České Budějovice

Máte vystudovanou VŠ stavební a láká Vás práce ve stabilní společnosti v Českých Budějovicích?

Poté neváhejte a ozvěte se mi.

Pracovní náplň

- od architekta obdržíte plánek na základě kterého pak budete řešit statické posuzování vodorovných konstrukcí (stropy, krovy, sloupky, zdivo,...)
- dle se budete podílet na konzultační činnosti v rámci vývoje „kladecího programu“
- po zaučení výpomoc při vývoji typových detailů

Požadujeme

-VŠ stavební (bez toho se neobejdete)
-Zájem o obor statiky
-ŘP sk. B (cestovat budete převážně na občasné služební cesty)
-AJ - min. B1 (umět se domluvit v případě potřeby, nebude na denní bázi)
ochota učit se novým věcem

Nabízíme

-práci v mezinárodní společnosti v Č. Budějovicích
-25 dní dovolené
-pružnou pracovní dobu (9:00 - 14:00 fixní část)
-příspěvek na penzijko
-Cafeterie
-jazykové vzdělávání
-příspěvek na stravování
-další benefity,...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kněžská 369/18, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 1, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Chuchelová
Telefon: 735 192 501

Nabídky práce

Vyberte lokalitu