Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

REPORTÉR REGIONU - Jihomoravský kraj - TOP NABÍDKA !!!

Jste extrovert, zajímáte se o dění ve Vašem regionu, baví Vás práce před kamerou, máte již praxi s reportážemi?

Poté pro Vás máme jedinečnou příležitost!!!

Pro našeho klienta hledáme novou posilu do týmu do Jihomoravského kraje.

Pracovní náplň

-sledování aktuálního dění v ČR
-příprava a následná prezentace reportáží z Vašeho regionu v televizi
-výběr tématu k reportáži a jeho celkové zpracování po reportérské stránce (budete mít k dispozici kameramana a střihače)
-zodpovědnost za věrohodnost událostí

Požadujeme

-min. SŠ
-bydliště v jednom ze zmíněných regionů
-praxe v oboru - min. 2 roky zkušeností s tvorbou reportáží a práce před kamerou jsou podmínkou
-zájem o dění v regionu!
-příjemné vystupování a vzhled, flexibilita, samostatnost
-výborná ČJ, příjemné vystupování
-ŘP sk. B

Nabízíme

-zajímavou práci ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem
-možnost rychlého kariérního posunu !!!
-25 dní dovolené
-pracovní telefon a automobil
-firemní akce
-slevy na služby společnosti
-další benefity

V případě zájmu mi zašlete Vaše CV s fotografií spolu s odkazy na Vaši práci.

Budu se těšit! :)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Michaela Chuchelová
Telefon: 735 192 501

Nabídky práce

Vyberte lokalitu