Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Lean specialista

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Plánování a implementace nástrojů štíhlé výroby
  • Návrh a realizace procesů na zlepšení výroby a výrobních procesů
  • Spolupráce s dalšími odděleními za účelem zefektivnění výroby
  • Vedení interních školení na téma štíhlé výroby
  • Analýza materiálového a informačního toku v závodě
  • Podpora zlepšování výkonu závodu
  • Příprava podkladů pro interní audit

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost štíhlé výroby
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Předchozí praxe v rámci výrobního závodu
  • Dobré organizační, komunikační a prezentační dovednosti

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Půl roční bonusy
  • Multi-sport karta

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Plzeň-sever

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Rozjezd zcela nového projektu, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Jan Vaněk
Telefon: 725 820 149

Nabídky práce

Vyberte lokalitu