Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Vedoucí plánování výroby s AJ

Do našeho týmu hledáme novou posilu, která by se věnovala zákaznickému servisu s AJ.
Naše firma se zabývá výrobou z kovových materiálů v oblasti spojovacích technologií, které dodává do celého světa. Hledáme proto pečlivého kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci, která nebudou pouze prací, ale i zábavou.

Náplň práce

- Vedení týmu lidí, jeho rozvoj
- Zodpovědnost za plánování výrobních zakázek a sledování stavu jejich plnění
- Kooperace při řešení reklamací s dalšími odděleními
- Spolupráce s oddělením výroby a nákupu, popř. spolupráce na projektech
- Plánování výroby, tvorba reportingů

Požadavky

- SŠ vzdělání, vyšší výhodou
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Schopnost a zkušenost vést tým lidí, rozvíjet jej a motivovat
- AJ na pokročilé úrovni (B2)
- Znalost systému ERP, SAP výhodou
- Chuť se učit nové věci, komunikativnost, dobré organizační dovednosti

Benefity

- Pružná pracovní doba
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- 13. plat v podobě ročního bonusu, bonusy/prémie
- 5 týdnů dovolené
- Docházkový bonus
- Firemní akce
- Mobilní telefon se zvýhodněnými tarify nejen pro Vás, ale i Vaše blízké
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 %
- Příspěvek na stavování, závodní stravování
- Příspěvek na sport a kulturu
- Možné kurzy AJ
- Odměny za doporučení
- Očkování proti chřipce zdarma
- Možnost kariérního růstu i vzdělávání
- Možnost jet na pracovní stáž/zkušenost a spolupráci do zahraničí
- Možnost homeoffice

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!

Běla

Informace o pozici

Místo pracoviště

1434, 693 01  Hustopeče-Hustopeče, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Běla Mikulášková
Telefon: 724 373 688

Nabídky práce

Vyberte lokalitu