Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Vývojový inženýr

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Specifikace produktu a vývoj jednotlivých částí tepelného čerpadla
  • Koordinace náběhů nových modelů do výroby
  • Řešení technických požadavků v rámci development projektů
  • Interní komunikace a externí spolupráce s kolegy v Belgii nebo Japonsku
  • Kompletní vývoj sériového dílu od počátku až po zavedení do sériové výroby
  • Práce s technickými výkresy a kreslícími programy (SolidEdge, Catia, SolidWorks)

POŽADAVKY:

  • Strojní nebo elektro vzdělání (VŠ výhodou)
  • Předchozí praxe v oblasti vývoje a konstrukce nových produktů
  • Práce s 3D a tvorbou technické dokumentace
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Technické myšlení

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné bonusy
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Závodní stravování a příspěvek na kafeterii

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Jan Vaněk
Telefon: 725 820 149

Nabídky práce

Vyberte lokalitu