Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Sales Manager ve zdravotnictví

Hledáme samostatného Sales Managera ve zdravotnictví

Pro našeho zahraničního klienta, licencovaného makléře s mnohaletými zkušenostmi v oblasti prodeje léčivých přípravků (nejkvalitnější zdravotnické vybavení, chemikálie, dezinfekční prostředky, laboratorní vybavení, léky) hledáme obchodního zástupce, který ví, jak se chopit příležitosti kterou současná situace ve zdravotnictví nabízí, je kreativní a ví, co klienti právě v tomto období potřebují.

Co budete dělat:

  • Aktivní akvizice zákazníků na českém trhu
  • Udržovat a rozvíjet dlouhodobé partnerské obchodní vztahy
  • Plnění plánu prodeje
  • Vytvoření rozpoznatelné značky na trhu v ČR, později také zahraničí
  • Reporting

Váš profil

  • Zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky
  • Zkušenosti s plánováním a implementací prodejních strategií
  • Zkušenosti s řízením vztahů se zákazníky
  • Schopnost řídit prodejní proces od plánu až po uzavření
  • Osobnost orientovaná na výsledky
  • Obchodní a komunikační schopnosti
  • Angličtina nebo polština na výborné úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní fixní složku mzdy a motivační bonusový systém dle výkonu
  • Produktové a prodejní školení
  • Možnost karierního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Mobilní telefon, automobil, notebook k dispozici spolu s full home-office režimem

Informace o pozici

Místo pracoviště

Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-80000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, práce převážně z domova, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Polština (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Valerie Strebčuková
Telefon: 724 611 607

Nabídky práce

Vyberte lokalitu