Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Obchodní zástupce - technický produkt

Pro našeho klienta, prosperující výrobní firmu původem z Anglie hledáme vhodného kandidáta/-tku na pozici Obchodního zástupce. Tato pozice je vhodná pro juniorní obchodníky, kteří se chtějí rozvíjet v technickém prodeji.

Vaše náplň práce:

- Obchodní aktivity na vymezeném území Evropy
- Akvizice – vyhledávání nových obchodních příležitostí v určeném regionu
- Realizace obchodních případů od zpracování nabídky, vyjednání spolupráce až po vystavení objednávky.
- Péče o stávající zákazníky
- Zpracování nabídek a objednávek včetně administrace v CRM
- Vyhledávání nových příležitostí
- Příprava prezentací na veletrzích, výstavách a marketingových akcích
- Spolupráce s dalšími odděleními
- Přítomnost při zkouškách a při servisu

Pro úspěch ve výběrovém řízení je třeba splnit:

- Obchodní dovednosti ideálně B2B
- Ochota cestovat v rámci Evropy
- Vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
- Prezentační dovednosti
- Zvládání stresových situací
- Sebeřízení a disciplinovanost
- Výborná znalost anglického jazyka z důvodu obchodních jednání
- Zkušenosti z odvětví ocelárny, filtrace spalin, vysokoteplotní izolační materiály výhodou

Nabízíme:

- Spolupráci se zajímavým zahraničním zaměstnavatelem
- Služební automobil, mobilní telefon, notebook
- Samostatnou práci s cestováním po Evropě
- Zajímavé platové ohodnocení
- Osobní rozvoj v oblasti obchodu
- Možnost vlastní organizace a plánování práce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

40000-70000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, práce převážně z domova, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Valerie Strebčuková
Telefon: 724 611 607

Nabídky práce

Vyberte lokalitu