Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

MZDA 35.000,- a víc, PASIVNÍ volání BEZ studených hovorů, HO

NABÍZÍME:

- Stabilní zaměstnání se smlouvou na dobu NEURČITOU
- 20.000,-/ měsíčně, na které Vám nikdo nesáhne
- Možnost výběru typu pracovní smlouvy na HPP
- První dva měsíce 5.000,- jako garantovaný bonus
- 25 dní dovolené
- Příjemné pracovní prostředí a přátelské kolegy
- Možnost čerpání homeoffice
- 2 sick days
- Zajištění zkoušek ČNB
- Možnost volby směn
- Multisport kartu, abyste si užili svůj volný čas
- Možnost nadstandartních odměn a výdělků

NÁPLŇ PRÁCE:

- Komunikace se zákazníky, kteří projevili zájem o náš produkt
- Jednání s lidmi, kteří chtějí řešit své pojištění
- NIKDY se nejedná o studené kontakty
- Nalézání vhodného řešení požadavku klienta
- Zpracování drobné administrativy
- Práce v interním systému

POŽADUJEME:

- Komunikativnost
- Dokončené střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- Spolehlivost
- Ochotu se učit
- Nebát se vyzkoušet něco nového

Informace o pozici

Místo pracoviště

Frýdek-Místek

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-50000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Karolína Lamatschová
Telefon: +420 734 444 896

Nabídky práce

Vyberte lokalitu