Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Manažer/ka pobočky call centra a prodejního týmu v Brně

Do našeho týmu v Brně hledáme novou posilu!
Naše firma se zabývá energetickým poradenstvím pro domácnosti a podnikatele. Hledáme proto kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci.

Očekáváte od práce výzvu a zároveň i zábavu? Neváhejte a ozvěte se. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Náplň práce

- Motivace, povzbuzování a vedení týmu lidí
- Řízení pobočky po administrativní stránce
- Efektivní plánování kapacity a reagování na neočekávané situace
- Předávání zpětné vazby druhým, práce v týmu
- Rozvoj svěřeného týmu, aktivní náslechy
- Nábor nových lidí

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Zkušenosti na podobné pozici
- Znalosti z oblasti energetiky výhodou
- Zkušenosti z call centra nebo zákaznického servisu výhodou
- Schopnost povzbudit, burcovat, chválit, motivovat a vést tým lidí
- Umět dát druhým zpětnou vazbu
- Samostatnost, pečlivost, komunikativnost, flexibilita
- Schopnost umět si stanovovat priority

Benefity

- Pružná pracovní doba
- Mzdové ohodnocení podle odpovídajících znalostí a zkušeností
- Bonusy/prémie, provize z prodeje
- 5 týdnů dovolené
- Přátelský kolektiv stabilní společnosti
- Moderní pracovní prostředí
- Různorodost práce a odpovědnost
- Mobilní telefon a notebook
- Firemní akce
- Multisport karta
- Možnost si napracovat hodiny
- Občerstvení na pracovišti
- Dog-friendly office
- Vzdělávací kurzy, možnost školení
- Možnost osobního i kariérního růstu
- Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!

Běla

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

35000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Běla Mikulášková
Telefon: 724 373 688

Nabídky práce

Vyberte lokalitu