Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Projektant výrobních zařízení

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění provozu zařízení a výrobních linek
  • Spolupráce na konceptech výrobních linek a zařízení
  • Projektový management
  • Podpora během zavádění produktů do sériové výroby
  • Tvorba technické dokumentace

POŽADAVKY:

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Předchozí zkušenost s průmyslově specifickými výrobními zařízeními
  • Komunikativní znalost angličtiny a/nebo němčiny
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat – služební cesty do Německa

NABÍZÍME:

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 13. plat
  • Moderní a velmi čisté pracovní prostředí
  • Dotované stravování
  • Mezinárodní vzdělávací kurzy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Klášterec nad Ohří

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Jan Vaněk
Telefon: 725 820 149

Nabídky práce

Vyberte lokalitu