Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Seniorní operátor strojů ve Slatině - Mzda až 28 990 Kč

Pro mezinárodní společnost s výrobní halou ve Slatině hledáme zkušené operátory strojů s předchozími zkušenostmi na podobné pozici do nepřetržitého provozu (12-ti hodinové směny).

Nabízíme:

- Základní hrubou mzdu 26 991 Kč
- Osobní ohodnocení až 2000 Kč měsíčně
- Po zaučení a splnění skill blocků navýšení základní mzdy na 28 559 Kč
- Stabilní práci na HPP
- 25 dní dovolené za rok
- Příplatky za práci v noci, o víkendech a ve svátky
- Možnost závodního stravování (34 Kč z hodnoty jídla přispívá zaměstnavatel)
- Čtvrtletní příspěvek 100 Kč na údržbu oblečení

Náplň práce:

- Veškeré obecné procesy na lince
- Technická znalost nastaveni a drobných oprav veškerých strojů na lince
- Nastavených hodinových výstupů na jednotlivých strojích na lince
- Zodpovědnost za dodržování a kontrolu procesu na jednotlivých strojích na lince
- Aktivní přístup k nastavování a dodržování plnění TPM
- Kontrola a objednávání náhradních dílů/spotřebního materiálu
- Aktivní přístup k dodržování a nastavování 5S
- Dozor, podpora a trénink operátorů
- Předávání informací z výrobního procesu teamleadrovi, druhé směně a P&P inženýrovi
- Spolupráce s výrobním inženýrem a oddělením technické podpory na nových výrobcích (strojích)

Požadujeme:

- Zkušenosti z výroby na pozici strojního operátora
- Samostatný, proaktivní a příkladný přístup k práci
- Týmového ducha a schopnost zodpovědně dohlížet na tým machine operátorů
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

26991-28990 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Simona Šafránková
Telefon: 734 444 890

Nabídky práce

Vyberte lokalitu