Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Dělník v elektrotechnice v Brně - 2 směny - Až 25 000 Kč/měs

NABÍZÍME:

- práci na hlavní pracovní poměr
- základní mzdu 19 000 Kč + osobní ohodnocení až 1900 Kč
- bonusy až 20% ze mzdy
- dvousměnný provoz
- plus příplatky za přesčasy, práci o víkendech a ve svátek
- příplatek 10kč/h za práci odpoledne
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování v jídelně zaměstnanec hradí 1/3 ceny oběda (23,33 Kč)
- stravenky ve výši 70 Kč (zaměstnavatel přispívá 46,67 Kč z hodnoty stravenky)
- příspěvek na dopravu až 1500 Kč pro mimobrněnské
- volné víkendy

NÁPLŇ PRÁCE:

- Montážní práce při výrobě rozváděčů dle technické dokumentace
- Využívání informačních technologií a systémů, které jsou pro dané pracoviště stanoveny
- Přesné vkládání všech potřebných údajů do informačního systému MES a SAP

POŽADUJEME:

- Vyučení v oboru elektro, strojírenství a podobně
- Důraz na kvalitně odvedenou práci
- Spolehlivost, pečlivost, přesnost
- Schopnost aktivní práce v týmu
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

19000-25000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Simona Šafránková
Telefon: 734 444 890

Nabídky práce

Vyberte lokalitu