Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Operátor výrobní linky - 13. plat!

Požadujeme:

- Časovou flexibilitu - ochotu pracovat na 8 hod. směnách
- Technické myšlení
- Strojírenské vzdělaní výhodou (seřizovač)
- Manuální zručnost a fyzická zdatnost
- Výbornou docházku
- Spolehlivost a pečlivost
- Praxe ve výrobním podniku

Náplň práce:

- Obsluha řezacího stroje
- Nastavování parametru stroje
- Manipulace s materiálem
- Kontrola kvality
- Provádění záznamu denní činnosti

Nabízíme:

- Mzdu od 25 000,- Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů)
- Měsíční bonus za kvalitu práce ve výši 4000 Kč (výši bonusu určuje Váš nadřízený na základě Vaši kvality práce)
- Měsíční výkonnostní bonus ve výši 2 000 – 15 000 Kč (výši bonusu určuje Váš nadřízený na základě Vaši výkonosti práce)
- Stravenky v hodnotě 100 Kč za odpracovanou směnu (plně hrazené zaměstnavatelem)
- Možnost přesčasů po domluvě za příplatek 25 % (tj. 28,50 Kč/hod.)
- Dovolená 20 dní za rok
- 2 dny sick days za rok (mimo zkušební a výpovědní dobu)
- 13. plat cca 10 000 Kč (kráceno o neodpracované dny)
- Čtvrtletní prémie 1 500 Kč (při odpracováni všech směn)
- Letní příplatek za teplo-červen až září 2 000 Kč/měs. (kráceno o neodpracované dny)
- Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí

Informace o pozici

Místo pracoviště

E15, 738 01  Frýdek-Místek-Frýdek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000-40000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Tšponová
Telefon: 727 850 425

Nabídky práce

Vyberte lokalitu