Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

INVESTIČNÍ MAKLÉŘ – OBCHODNÍK pro novou pobočku v ČB

EXPANDUJEME A HLEDÁME POSILY TÝMU DO NOVĚ ZALOŽENÉ POBOČKY V ČB.

VAŠE DENNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• péče se o svěřené klienty
• sestavování investičního portfolia na míru klientům za podpory analytického oddělení
• využití stávající klientské základny a dále aktivně rozšiřovat klientský kmen
• rozvoj nové pobočky v kraji

GARANTUJEME VÁM:

• fixní mzdu od 30.000,-Kč/měsíc
• plus bonusy dle dosažených osobních hospodářských výsledků
• 25 dní dovolené
• příspěvek na stravování, cafeterie
• příspěvek na penzijní/životní pojištění
• podrobné úvodní zaškolení a další vzdělávání, kurzy
• možnost práce na HPP nebo ŽL
• zázemí zcela nové pobočky v ČB založené v rámci expanze společnosti do JČ

A OD VÁS OČEKÁVÁME:

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• přehled o finančním / investičním trhu
• praxe na obchodní pozici s důrazem na investice
• komunikativnost, příjemné a profesionální vystupování

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

České Budějovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Mzda

35000-60000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Nadiya Symovonyk
Telefon: 724 611 609

Nabídky práce

Vyberte lokalitu