Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Zákaznická podpora s angličtinou

Náš klient hledá komunikativní a zákaznicky orientované kandidáty mluvící anglicky s nulovými či minimálními zkušenostmi.
Budeš poskytovat služby milionům zákazníkům využívajících služby našeho klienta – televizní služby, vysokorychlostní internet a digitální pevná linka.
Aby ses kvalifikoval/a, budeš muset umět plynně anglicky (úroveň B2-C1) a být natolik flexibilní, aby ti nevadilo pracovat na směny v prostředí 21/7, aby byla obsloužena široká zákaznická základna.

Co nabízíme:

• Smlouva na plný úvazek na dobu neurčitou
• Stravenky v hodnotě 90 Kč
• Plat od 30 000 Kč/měsíc na základě zkušeností a jazykových dovedností
• 25 dnů dovolené
• Roční bonusy
• Příplatek za noční směny
• Práce v nadnárodní společnosti s možností kariérního růstu
• Plně placené profesionální zaškolení

Hlavní náplň práce:

• Odpovídat na příchozí hovory od zákazníků
• Identifikovat potřeby zákazníků k dosažení jejich spokojenosti
• Vyřešit příchozí telefonické dotazy včas a svižně
• Poskytovat přesné, platné a úplné informace pomocí správných metod/nástrojů
• Vyřizovat stížnosti zákazníků díky poskytnutí vhodných řešení
• Dokumentovat problémy a interakce se zákazníky
• Dodržovat komunikační postupy, pokyny a zásady

Co hledáme:

• Pokročilá úroveň mluvené angličtiny na úrovni B2 a vyšší
• Technologické zkušenosti jsou hezkým bonusem, ale nejsou nutné
• Schopnost pracovat ve vysokém pracovním tempu
• Být trpělivý, empatický a komunikativní
• Být flexibilní a nebát se pracovat na nočních směnách

Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej mi zaslat tvůj životopis v anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře.
Budu se moc těšit na zajímavé profily a přeji krásný den.
Martina

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Smolková
Telefon: 725 426 723

Nabídky práce

Vyberte lokalitu