Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Jednoduchá práce v tiskárně, mzda až 23 000 Kč! Český Těšín

Co nabízíme?

• Mzdu až 23.000 Kč (včetně příplatků)
• Základní mzdu105,- Kč/hod.
• Měsíční docházkový bonus v hodnotě 1 500 Kč
• Měsíční výkonnostní bonus ve výši 2 500 - 4000 Kč (výši bonusu určuje Váš nadřízený na základě Vašeho pracovního výkonu)
• Dotované stravné (zaměstnanec si doplácí 33 Kč/oběd/večeře)
• Možnost přesčasů po domluvě za příplatek 50 %
• Pravidelnou směnnost, dva dny pracujete a následné dva dny máte volno

Náplň práce:

• Čistá práce s papírem, knížkami a dalším papírenským materiálem
• Jednoduchá obsluha strojů
• Manipulace s materiálem

Co požadujeme?

• Ochotu pracovat na 12 hod. směnách. Směny se střídají: 1 den ranní směna 6-18 hod., 1 den noční směna 18-6 hod., 2 dny volna.
• Manuální zručnost
• Zkušenosti ve výrobě výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Český Těšín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

22000-23000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zuzana Hanušková
Telefon: 721 258 446

Nabídky práce

Vyberte lokalitu