Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Technický nákupčí

ODVĚTVÍ: nákup
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovědnost za oblast nákupu ve strojírenské společnosti zabývající se kovovýrobou
  • zajištění nákupu materiálu pro výrobu a kooperací
  • hledání nových dodavatelů, vedení výběrových řízení
  • jednání o cenách, termínech dodávek, kvalitě
  • spolupráce s oddělením kvality – audity u nových dodavatelů
  • úzká spolupráce s výrobou, plánováním výroby, logistikou

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojní)
  • praxe v technickém nákupu podmínkou
  • čtení technické výkresové dokumentace
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ nutná
  • dobré komunikativní dovednosti, umění vyjednávat, organizační schopnosti

NABÍDKA:

  • zázemí stabilní strojírenské firmy
  • uplatnění na zajímavé pozici
  • odpovídající platové ohodnocení
  • osobní ohodnocení
  • stravenky
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • dovolená navíc

V případě Vašeho zájmu odpovězte prosím na daný inzerát, případně zašlete svůj životopis na email kristyna.typovska@adecco.com. V případě dotazů volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

35000-45000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Pražská 12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu