Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Řidič B + E a výpomoc ve skladu

Hledáme nového kolegu pro rozvoz zboží a výpomoc ve skladu. Zabýváme se prodejem nátěrových hmot pro průmyslové lakování.

Náplň práce:

Náplní práce je transport zboží spojený s příležitostnými drobnými pracemi ve skladu. Dále také příležitostnou kontrolu kvality lakování a skladových zásob u zákazníka. Rozvoz (nátěrové hmoty v režimu ADR) probíhá po ČR a do zhruba 100 km od hranic s okolními státy. Cesty jsou převážně jednodenní, někdy i více denní a probíhají dodávkou s přívěsem – oboje do 3,5 t (B+E). V případě, že nebudete na jízdy vytížen na celý týden, tak byste nám pomohl ve skladu – přeetiketace zboží, rozvažování, mytí nádob, drobné práce ve skladu i vyřizování pro společnost.

Požadujeme:

• pracovitost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a komunikativnost
• příjemné vystupování
• DOBRÁ FYZICKÁ ZDATNOST (manipuluje se i s těžkými břemeny, které u některých zákazníků i ručně zaskladňujeme)
• oprávnění ADR výhodou
• Řidičské oprávnění B+E
• znalost němčiny a polštiny na základní komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme:

• Práce PO - PÁ
• Smlouva na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned
• Výchozí místo: Jindřichův Hradec

Zaujala Vás pracovní nabídka? Neváhejte nám zaslat Váš životopis na adresu j.hrdlicka@colourgroup.cz

Zaměstnání i komunikace je napřímo se společností Colour Group s.r.o.

Těšíme se na spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Jindřichův Hradec

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Michaela Chuchelová
Telefon: 735 192 501

Nabídky práce

Vyberte lokalitu