Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Hledáme technologa/žku a vedoucí/ho výroby|40 000 - 70 000Kč

Náplň práce technologa výroby:

  • Sháníme technologa, který se postará o veškeré technologické postupy (práce s PC)
  • Budete spolupracovat na přípravě a optimalizaci výroby
  • Dohlížení na dodržování technologie výroby
  • Budeme rádi, když zvládnete spolupracovat na zavádění nových výrobků
  • Komunikuje s vedoucím výroby a kontroluje chod celého odvětví

Náplň práce vedoucího výroby:

  • Rádi bychom k nám sehnali člověka, který bude zodpovědný za chod/plánování výroby, techniky a údržby
  • Sháníme někoho, kdo rád vede tým
  • Vaším hlavním úkolem bude pracovat na různorodých projektech
  • Budete spolupracovat na plánech společnosti (investice, finanční plány,..)
  • Vyhodnocovat cíle výroby a snažit se proces zefektivnit

Požadavky:

  • Pár let zkušeností na podobné pozici se Vám bude hodit
  • V ideálním případě budete alespoň trochu strojně zaměření
  • Schopnost pracovat s týmem a vést jej
  • Základní znalost práce na PC

Co za to nabízíme?

  • Věříme, že motivující mzdové ohodnocení
  • Pracujeme na 1 směnu pouze PO - PÁ
  • Roční bonus pří splnění plánu
  • Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění a stravenkový paušál
  • Vedoucí výroby dostane také služební auto, firemní notebook a telefon

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Informace o pozici

Místo pracoviště

Šimkova 1223/2a, 500 03  Hradec Králové-Hradec Králové, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

40000-70000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Sára Hlubučková
Telefon: 602 193 941

Nabídky práce

Vyberte lokalitu