Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

WEB developer

Pro našeho klienta, mladou, velmi dynamickou FINTECH společnost, která působí na českém a slovenském trhu, hledáme do týmu jejich nového kolegu na pozici WEB developer. Pozice je nová i tým, není to žádná náhrada, komunikace napřímo s Head of technology.

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který má zkušenost alespoň 3 roky s vývoje webu - fullstack programátor, běžně používá Javascript, Node.js, má skvělé oko na detaily, rozumí webovým technologiím, je iniciativní, komunikativní a nebojí se práce. Kolegu hledáme ideálně na HPP, může být i IČ a s remote také nemáme problém, ale určitě je nutné se několikrát za měsíc podívat do kanceláře v Praze.

Co můžeme nabídnout?

Práci v mladé a skvělé se rozvíjející firmě, která má některé jedinečné projekty, práci, kde se určitě zúročí Vaše znalosti a povede se dialog, není to korporátní sféra, takže komunikace je snadná a rychlá. S růstem porostete i Vy. Benefity jsou a zdokonalují se, platové ohodnocení domluvou.

O čem je práce?

Jedná se o převzetí vývoje od externistů a bude to tedy krásná práce na webové platformě , každodenní fullstack development - React, Javascript, Node.js.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

ADECCO spol.s r.o.
Martina Turpin
Telefon: 734 444 987

Nabídky práce

Vyberte lokalitu