Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Vývojář v Dynamics

Rozumíte si s MS Dynamics?

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí, hledáme člena týmu, který se vyzná v ERP systémech typu Navision/Dynamics, B2B shop, SAP apod.

Váš profil:

  • zkušenost s vývojem v C/AL nebo AL kódu
  • znalost vývoje v Microsoft SQL
  • samostatnost, odpovědnost, analytické myšlení
  • znalost AJ (čtení manuálů a související dokumentace)
  • komunikativnost, součástí náplně práce jsou i konzultace a nacházení vhodných řešení

Pracovní náplň:

  • programování v MS Dynamics BC
  • tvorba procesních a funkčních analýz
  • vývoj v prostředí MS Dynamics 365 BC
  • vývoj BI nástrojů
  • tvorba související dokumentace
  • spolupráce na projektu migrace VOIS -> MS Dynamics 365 BC

Nabízíme:

• Účast na zajímavých inovačních projektech
• Mobilní telefon a notebook
• Příspěvek na stravování „stravenkový paušál „
• SIMM karty s výhodným tarifem
• Příspěvek na dovolenou
• Penzijní připojištění
• Věrnostní bonusy

Výhodou, nikoliv podmínkou, je cokoli z:

  • zkušenost s WMS
  • zkušenost s BI Reports (ideálně Jet Reports)
  • zkušenost s migrací ERP systémů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Frýdek-Místek

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

60000-90000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Valerie Strebčuková
Telefon: 724 611 607

Nabídky práce

Vyberte lokalitu