Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Relationship Manager - Mezinárodní banka v Praze

Pro pražskou pobočku mezinárodní banky hledám nového kolegu/kolegyni na pozici Relationship Managera.

Pokud jste obchodník tělem i duší, máte praxi z bankovního prostředí, rád/a budujete pevné pracovní vztahy a hledáte dobře fungující tým, čtěte pozorně.

Co budete dělat?

- Využívat svých znalostí trhu k rozvoji obchodních vztahů se stávajícími klienty, ale i k získávání nových.
- Aktivně se podílet na tvorbě portfolií pro individuální finanční řešení jednotlivých projektů.
- Samostatně analyzovat a tvořit rozpočty řešení, včetně úvěrů, investic atd.
- Jednat s korporátní klientelou ohledně finančních služeb, vkladů, úvěrů, plateb, FX atd.
- Provádět úvěrové analýzy klientů a pomáhat jim s procesy úvěrového řízení.
- Sledovat aktuální vývoj finančního trhu a vyhledávat nové možnosti a příležitosti.
- Spolupracovat s ostatními týmy na implementaci interních norem a zlepšování efektivity.
- Spravovat dokumentaci klientských účtů a transakcí.
- Pomáhat klientům s jejich potřebami.
- Další činnosti ad-hoc podle situace.

Co musíte mít?

- Znalosti ekonomiky, financí, marketingu a účetnictví na českém trhu.
- Znalosti zákonů, norem a risk managementu v bankovnictví.
- Znalosti bankovních produktů, včetně firemních úvěrů, financování projektů atd.
- Ovládat Microsoft Office Suite (Excel, Word, PowerPoint).

Co máte za sebou?

- Bakalářské nebo vyšší vzdělání v některém z oborů Finance / Ekonomika / Právo.
- Minimálně 5 let zkušeností v bankovním sektoru nebo v obdobné finanční instituci, s prokázanými úspěchy v rozvoji obchodních vztahů.
- Plynnou češtinu a angličtinu. Mandarinská čínština je bod navíc.

Co získáte?

- Nadprůměrné ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Řadu benefitů
- Sehraný tým a přátelskou pracovní atmosféru

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Vlastní organizace náplně práce, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, 13. plat, bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Marek Krásný
Telefon: 724 170 354

Nabídky práce

Vyberte lokalitu