Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Hledám specialisty na EXCEL

Pro našeho dlouhodobého klienta, stabilní společnost na trhu, hledám do týmu nové kolegy/Kolegyně.
Pokud Tě baví práce s daty, poradíš si s kdejakými funkcemi Excelu a do toho máš dobrou angličtinu, ozvi se.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • budeš denně pracovat s Excelem a zpracovávat různá data
  • komunikovat se zákazníky a spravovat objednávky
  • zajišťovat různé náležitosti pro výrobní a logistické procesy
  • budeš používat také angličtinu pro komunikaci s manažerem
  • podílet se interních projektech společnosti
  • pravidelně reportovat

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání
  • výbornou znalost EXCELU nutností
  • dobrou angličtinu pro denní použití
  • praxi na oddělení prodeje/zákaznickém servise výhodou
  • chuť učit se novým věcem
  • samostatnost a smysl pro zodpovědnost
  • pozitivní a prozákaznický přístup

NABÍZÍME:

  • stabilní práci ve společnosti s možností osobního i kariérního růstu
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • pestrou kuchyni přímo ve společnosti
  • jazykové vzdělávání
  • a další

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Frýdek-Místek

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Lucie Vavřinčíková
Telefon: 734 444 941

Nabídky práce

Vyberte lokalitu