Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Projektový konzultant IT bezpečnosti se zaměřením na Presale

Náplň práce

Hledáme nadšeného a motivovaného člověka se zaměřením na IT bezpečnosti - konzultace a presales. Práce je zaměřená právě na poskytování konzultací, podporu prodeje technickými argumenty, návrh a nasazení bezpečnostního řešení.

Koho hledáme?

Ideální kandidát by měl mít již zkušenosti s obdobnou pozici, ale hlavní je pro nás nadšení a ochota navrhovat inovace. Stoprocentní zaměření na bezpečnost IT, zkušenosti s pre-sales - návrh řešení a jeho následná prezentace a hlavně umění zaujmout klienta, vedení PoC, PoV, zkušenosti s tvorbou dokumentace - High/Low level design, provozní dokumentace. Nasazování technologií do produkčního prostředí-implementace, optimalizace, bezpečnostní konzultace, podpora klientů - řešení složitějších případů, rozšiřování produktového portfolia. Zaměření na celkovou architekturu IT - znalost některých oblastí: SIEM, DLP, NDR, ochrana proti DDoS, penetrační testy a zjišťování zranitelnosti sítí, bezpečnost prostředí M365, Azure.

Co umíme nabídnout?

Náš klient je silná, stabilní společnost se skvělou firemní kulturou a nekorporátním vystupováním. K platu bude služební vůz, telefon, notebook, firemní benefity jako příspěvky na stravování, penzijní připojištění, multisportkarta apod. jsou samozřejmě v balíčku také.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

55000-80000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Martina Turpin
Telefon: 734 444 987

Nabídky práce

Vyberte lokalitu