Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Pracovnice/pracovník zpracování objednávek

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovníka zpracování objednávek s možností kariérního růstu na vedoucího oddělení ve společnosti FARLAST Services s.r.o. poskytující služby v oboru prodeje nátěrových hmot.

Náplň práce:

• Zadávání objednávek zákazníků, tvorba objednávek zboží u dodavatelů
• Komunikace s dodavateli i zákazníky společnosti
• Dohled nad stavem zásob
• Zajištění dopravy externími dopravci i vnitropodnikovými řidiči a s tím spojené administrativní úkony
• Zadávání faktur přijatých za zboží
• Možnost kariérního růstu převzetí vedení a odpovědnosti za celé oddělení a jeho pracovníky

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání
• Praxe v oboru logistiky či nákupu a prodeje výhodou
• PEČLIVOST, SVĚDOMITOST, KOMUNIKATIVNOST, LOAJALITU, ASERTIVITU A DOBRÉ LOGICKÉ UVAŽOVÁNÍ
• Vysoké pracovní nasazení
• Schopnost řešit rychle a dobře nestandartní problémy
• Ochotu pracovat v týmu a učit se novým věcem
• Znalost německého jazyka výhodou
• Zkušenost s účetních programem ABRA výhodou

Nabízíme:

• Zajímavou práci, při které uplatníte a rozšíříte své znalosti a zkušenosti
• Mzdové ohodnocení: 29 – 33 000 Kč, dle výsledků a postupu i řádově více
• Benefity: stravenkový paušál, mobilní telefon, nápoje na pracovišti,
• Práce PO - PÁ
• Smlouva na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned
• Místo pracoviště: Jindřichův Hradec

Náplň práce podrobněji:

Budete mít na starosti zadávání objednávek přijatých i vydaných, komunikaci se zákazníky i dodavateli v češtině a případně i v němčině. Komunikace probíhá emailem i telefonicky. Je zapotřebí, abyste zajišťoval/a a rychle reagoval/a u dodavatelů na dostatečnou zásobu zboží na skladě, jak z pohledu předzásob, tak i v reakci na aktuální objednávky od zákazníků. Dále pak vyřízení objednávek a požadavků ze strany odběratelů. Na toto jsou navázány podklady pro expedice, zajištění dopravy externími dopravci i vnitropodnikovými řidiči, příprava přepravních dokumentů. Řídíme se individuálním přístupem k zákazníkům a věnujeme se jejich potřebám a přáním. V případě zájmu můžete po zacvičení přejít postupně do pozice vedoucího oddělení, tak abyste dohlížel/a na hladký a ekonomický chod oddělení.

Pokud hledáte zajímavou a dynamickou práci, chcete se dále rozvíjet a jste ochotni k práci přistupovat mnohem více než jen jako ke zdroji příjmů, tak je pro Vás tato pozice ideální.

Zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu j.hrdlicka@farlast.cz

CV ZASÍLEJTE PŘÍMO NA E-MAIL UVEDENÝ VÝŠE P. HRDLIČKOVI. Zaměstnání i komunikace je napřímo se společností FARLAST Services s.r.o.

Těšíme se na spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Jindřichův Hradec

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

29000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Michaela Chuchelová
Telefon: 735 192 501

Nabídky práce

Vyberte lokalitu