Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

APLIKAČNÍ TECHNIK

Hledáme nového kolegu na pozici aplikační technik/řidič ve společnosti Colour Group s.r.o. podnikající v oboru prodeje nátěrových hmot a přidruženému servisu poradenství na lakovnách.

Náplň práce

• komunikace se zákazníky v tuzemsku i zahraničí
• kontrola kvality povrchové úpravy produktů našich zákazníků
pomocí svěřené měřící techniky
• tvorba protokolů z měření
• práce s technickými informacemi
• tuzemské i zahraniční cesty spojené s dovozem zboží k
zákazníkovi

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• technické myšlení
• pečlivost, samostatnost, komunikativnost
• odolnost vůči stresu, svědomitost, spolehlivost
• časovou flexibilitu
• ochota cestovat i na několika denní výjezdy
• základní znalost práce s PC včetně MS Office
• ŘP sk. B + E
• jazyková znalosti němčiny a polštiny výhodou
• oprávnění ADR výhodnou

Co nabízíme:

• zázemí dynamické a perspektivní společnosti, která dobře umí ocenit přínos jednotlivce
• motivující platové ohodnocení
• firemní benefity – mobilní telefon
• možnost seberealizace
• hlavní pracovní poměr
• nástup možný ihned
• Pracovní doba PO - PÁ

Pracoviště:

Hlavní sklad se nachází Jindřichově Hradci a výjezdy probíhají na pracoviště v České republice i okolních státech.

Pokud hledáte zajímavou a dynamickou práci, chcete se dále rozvíjet a jste ochotni k práci přistupovat mnohem více než jen jako ke zdroji příjmů, tak je pro Vás tato pozice ideální.

Zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu j.hrdlicka@colourgroup.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Michaela Chuchelová
Telefon: 735 192 501

Nabídky práce

Vyberte lokalitu