Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Elektromechanik/čka v údržbě

Co vám nabízíme?

Odpovídající mzdu dle praxe a zkušeností
Flexipas
Dotovaná strava formou stravenek
Práce na HPP pro silnou mezinárodní společnost
Vhodné i pro absolventy

Jaká bude vaše náplň práce?

Opravy, optimalizace, preventivní údržba strojů a zařízení
Záznam průběhu provedených prací, předání informací následující směně
Zajištění výrobní pohotovosti dle výrobního plánu

Co od vás očekáváme?

Vyučení či vyšší vzdělání v technickém nebo elektro oboru
Orientaci ve výrobních výkresech a manuálech, plánech údržby strojů a jiných zařízení
Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
Uživatelskou znalost práce na PC
Praxe na obdobné pozici - výhodou
Vyhláška č. 50/78 Sb., § 6 - velkou výhodou
Ochotu zlepšovat se

Informace o pozici

Místo pracoviště

Prostějov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000-34000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tomáš Pabyška
Telefon: 725 388 179

Nabídky práce

Vyberte lokalitu