Jsme jedna z největších personálních společností na světě, máme pobočky v 60 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Inženýr kvality s AJ (non automotive)

ODVĚTVÍ: kvalita
LOKALITA: Stříbrsko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění interní kvality
  • dohled na dodržování standardů kvality ve výrobním procesu
  • řízení dokumentace v oblasti kvality
  • provádění produktových auditů
  • implementace kvalitativních požadavků zákazníka na výrobek
  • hlídaní zmetkovitosti a zajištění nápravných opatření
  • spolupráce na řešení dodavatelských reklamací
  • úzká spolupráce s výrobou
  • reportování manažerovi kvality

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • praxe v oblasti kvality (v případě juniorních zkušeností v kvalitě možnost zaučení)
  • znalost nástrojů a norem kvality
  • zkušenosti s řízením dokumentace
  • znalost nástrojů štíhlé výroby výhodou
  • analytické a komunikační dovednosti, schopnost týmové práce
  • samostatnost, organizační schopnosti

NABÍZÍME:

  • uplatnění na zajímavé pozici v menším výrobním závodě (non automotive)
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • velmi dobré platové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu, na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

V případě Vašeho zájmu odpovězte prosím na daný inzerát, případně zašlete svůj životopis na email kristyna.typovska@adecco.com. V případě dotazů volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

50000-70000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Pražská 12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu