Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Navision / Dynamics - Metodik/Architekt Informačních Systémů

Rozumíte si s MS Navision, případně jiným systémem kategorie ERP?

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí, hledáme člena týmu, který se vyzná v ERP systémech typu Navision/Dynamics, B2B shop, SAP apod.

Váš profil:

• VŠ vzdělání
• Zkušenosti s informačním systém MS Navision (MS Dynamics 365 Business Central)
• Znalost Business Process Model and Notation (BPMN)
• Kreativní myšlení, systematický přístup, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
• Znalost procesů obchodní firmy
• Velmi dobré komunikační dovednosti, aktivní přístup, orientace na výsledek
• Organizační schopnosti a schopnost koordinace úkolů a priorit
• Zájem o IT/IS technologie, aktivně je nalézat a zavádět, ochotu učit se novým věcem
• Znalost AJ, ŘP skup. B

Pracovní náplň:

• Návrh procesů a implementace informačních systémů (ERP NAVISION, WMS DCIx, B2B shopu a další)
• Dokumentace firemních procesů
• Správa uživatelů, podpora uživatelů, proškolování uživatelů
• Řešení problémů a kontrola realizace jejich řešení, komunikace s dodavatelem
• Konfigurace a zdokonalování ERP
• Testování a implementace změn v informačních systémech

Nabízíme:

• Účast na zajímavých inovačních projektech
• Mobilní telefon a notebook
• Příspěvek na stravování „stravenkový paušál „
• SIMM karty s výhodným tarifem Dřevo Trust - s voláním zdarma mezi sebou i pro rodinné příslušníky
• Příspěvek na dovolenou po 12 měsících (5.000 Kč/rok)
• Penzijní připojištění – po 24 měsících
• Věrnostní bonusy po 5/10/15 letech (5.000Kč/10.000Kč/10.000Kč)

Výhodou, nikoliv podmínkou, je cokoli z:

• Zkušenosti s dalšími informačními systémy kategorie CRM, WMS, web shop, BI
• Principy EDI komunikace
• Znalost SW Enterprise Architect (dokumentace procesů pomocí BPMN)
• Znalost libovolného programovacího jazyka (např. C#, VB.NET, J#, C++, MS SQL...)
• Znalost Office 365, PowerFlow, Sharepoint OnLine

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sadová 1158, 738 01  Frýdek-Místek-Frýdek, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

60000-65000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Valerie Strebčuková
Telefon: 724 611 607

Nabídky práce

Vyberte lokalitu