Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Výrobní/lean inženýr (m/ž)

Chcete být součástí týmu výrobních inženýrů v mezinárodní výrobní společnosti? Chcete se podílet na trvalém zvyšování efektivity a kvality ve výrobě?

Neváhejte a ozvěte se mi! Pro výrobní společnost v okrese České Budějovice aktuálně obsazuji pozici výrobního inženýra.

Pracovní náplň

Jako součást týmu výrobních inženýrů zaměření na následující úkoly:
- Technická podpora výroby
- Vývoj a implementace technických řešení pro montážní procesy
- Vývoj / zdokonalování výrobních procesů
- Příprava výrobních a montážních procesů a pokynů
- Zlepšení výrobní linky a organizace výroby na základě metod štíhlé výroby
- Analýza problémů s kvalitou
- Projektový management
- Kontroly kvality
- Úzká spolupráce s dodavateli, výrobou, kvalitou,...

Požadujeme

- VŠ vzdělání (min. Bc.) v oboru mechatronik nebo strojní inženýr s prokazatelnými zkušenostmi v elektronice
- Praxi v oboru
- Zkušenosti jako manažer malých projektů
- Komunikativní AJ (C1)

Nabízíme

Práci v mezinárodní společnosti
Možnost osobního rozvoje
25 dní dovolené
Dotované stravování
13. plat
Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres České Budějovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Michaela Chuchelová
Biskupská 129/1
370 01  České Budějovice 1
Česká republika
Telefon: 735 192 501

Nabídky práce

Vyberte lokalitu