Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

DĚLNÍCI DO VÝROBY, mzda i 28.000,-Kč+30.000,-Kč za nástup

NÁBOROVÝ BONUS + 30.000,-Kč

za to, že nastoupíte

BONUS ZA DOPORUČENÍ + 10.000,-Kč

za to, že nám doporučíte dalšího pracovníka

NÁSTUPY JEŠTĚ NYNÍ V PROSINCI

TEĎ VÁM NABÍZÍME:

  • Celkovou měsíční mzdu po zaučení i 28.000,-Kč
  • + 30.000,-Kč nástupní bonus
  • + 10.000,-Kč bonus za doporučení (za každého nového pracovníka)
  • Prémie za kvalitu 2.557,-Kč/měsíc
  • Osobní ohodnocení až 1.566,-Kč/měsíc
  • Bonus za docházku 1.250,-Kč/měsíc
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za noční směnu 27,-Kč/hod., tj. 1.215,-Kč/měsíc
  • Příplatky za odpolední směnu 12,-Kč/hod., tj. 810,-Kč/měsíc
  • Příplatek za víkend 60%, tj. 3.500,-Kč/měsíc
  • Zvýhodněné přesčasové hodiny: příplatek 25% + dalších 100,-Kč/h navíc
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Proplacené úvodní školení
  • Pracovní obuv zdarma
  • Možnost parkování hned u areálu firmy nebo výbornou dostupnost MHD

NAŠE POŽADAVKY NA VÁS:

  • Vzdělání NEROZHODUJE
  • Manuální zručnost, pečlivost, dobrá pracovní morálka
  • Práce je vhodná pro ŽENY i MUŽE
  • Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe
  • Nástupy probíhají každý týden

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Montáž a kompletace výrobků u výrobní linky (menší komponenty), součástky pro automobilový průmysl
  • Na Vašem novém pracovišti Vás plně zaškolíme
  • 3 směnný nebo nepřetržitý provoz (7,5h ranní, odpolední, noční)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo poslat životopis jako odpověď na tento inzerát. Děkujeme

Informace o pozici

Místo pracoviště

Biskupská 129/1, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 1, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000-28000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Zemková
Biskupská  129/1
370 01  České Budějovice
Česká republika
Telefon: 606 776 400

Nabídky práce

Vyberte lokalitu