Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Mate rádi knihy? Dělník ve výrobě - až 24 000 Kč!

Pro jednoho z našich klientů, největšího výrobce knih v pevné a měkké vazbě ve střední Evropě hledáme Operátory výroby na obsluhu knihařské linky s nástupem IHNED.

Co nabízíme?

• Základní mzdu 105,- Kč/hod.
• Měsíční docházkový bonus v hodnotě 1 500 Kč
• Měsíční výkonnostní bonus ve výši 2 500 - 5000 Kč
• Dotované stravné (zaměstnanec si doplácí 33 Kč/oběd/večeře)
• Možnost přesčasů po domluvě za příplatek 50 % (tj. 47 Kč na hod.)
• Pravidelnou směnnost, dva dny pracujete a následné dva dny máte volno

Náplň práce:

• Čistá práce s papírem, knížkami a dalším papírenským materiálem
• Jednoduchá obsluha strojů
• Manipulace s materiálem

Co požadujeme?

• Ochotu pracovat na 12 hod. směnách. Směny se střídají: 1 den ranní směna 6-18 hod., 1 den noční směna 18-6 hod., 2 dny volna.
• Manuální zručnost
• Zkušenosti ve výrobě výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lípová 1965, 737 01  Český Těšín-Český Těšín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

21500-24000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Magda Olejarz
Poděbradova 7
702 00  Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 734 444 921

Nabídky práce

Vyberte lokalitu