Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Účetní - mezinárodní výrobní prostředí

Pro mezinárodní výrobnou společnost v současnosti hledám zkušeného/zkušenou účetní. Přidejte se dokud společnost roste a pracujte ve vysoko moderním prostředí!

Co vás čeká

- Vedení hotovostní pokladny, účtování pokladních dokladů
- Vystavování a účtování faktur
- Evidence a kontace dodavatelských faktur
- Účtování bankovních podkladů
- Sestavení přiznání DPH
- Příprava a aktualizace reportů dle zadání

Co požadujeme

- Vzdělání SŠ ekonomického směru
- Dobrá znalost účetnictví včetně předešlých zkušeností
- Anglický nebo Německý jazyk
- Znalost MS Excel a SAP
- Proaktivní přístup, ochotu učit se a přijímat nové věci
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

Zaměstnání v silné a stabilní společnosti s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům, která se neustále rozrůstá. Odpovídající finanční ohodnocení. Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.

Nástup možný ihned.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Chomutov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Tomáš Geist
Telefon: 725 388 177

Nabídky práce

Vyberte lokalitu