Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Máš rád/a čokoládu ? Máme pro tebe práci snů - až 27.430 Kč

Nabízíme

Práce na hlavní pracovní poměr
- Fixní mzdu od 19.200 Kč až 24.200 měsíčně
- Příplatek za pracovní prostředí 900 Kč měsíčně
- Příplatek za práci v noci průměrně 450 Kč měsíčně
- Nadstandardní příplatek za odpolední směnu průměrně 210 Kč měsíčně
- Příplatek za směnu o víkendu průměrně 320 Kč měsíčně
- Příplatek za nepřetržitý provoz 1350 Kč měsíčně
- Práce v nepřetržitém provozu - 8 nebo 12 hodinové směny
- Dotovaná jídelna na pracovišti - výběr ze tří hlavních jídel!
- Zaslouženou dovolenou 25 dní
- Zaměstnanecké slevy v podnikové prodejně
- Čisté pracovní prostředí s vůní čokolády

Náplň práce

– Obsluha strojních zařízení
– Práce se surovinami a recepturami
– Příprava a vaření čokoládových hmot
– Kontrola kvality výrobků
Místo výkonu práce: Olomouc – je to k nám kousek z vlaku, autobusu i z centra města.

Požadujeme

- Být manuálně zručný
- Být spolehlivý
- Základní práce s PC
- Chuť učit se novým věcem
- Možnost pracovat ve vícesměnném provozu
- Minimální věk 18 let
- Potravinářský průkaz (poradíme jak zařídit)

Informace o pozici

Místo pracoviště

1121, 779 00  Olomouc-Olomouc, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

19220-27000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Michaela Tšponová
Telefon: 727 850 425

Nabídky práce

Vyberte lokalitu