Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Vedoucí logistiky

ODVĚTVÍ: automotive
LOKALITA: Stříbrsko
NÁSTUP: dle dohody

Náplň práce:

  • zodpovědnost za efektivní chod svěřených oddělení – dispozice, expedice, příjem zboží, obalový management a interní logistika
  • vedení 5 přímých podřízených, cca 20 nepřímých podřízených
  • plánování a řízení zakázek
  • řízení nákupu pro sériovou výrobu a koordinace materiálu v předsériové výrobě
  • odpovědnost za externí sklady
  • vedení skladového hospodářství a dohled nad správným zaskladněním, výdejem a hospodaření s materiálem
  • odpovědnost za cyklické inventury materiálu
  • odpovědnost za normování výrobních a nevýrobních procesů
  • zodpovědnost za optimalizaci stavu zásob na přiřazených skladových místech
  • tvorba a dodržování budgetu ve svěřeném oddělení
  • pravidelná komunikace se zahraničními zákazníky
  • úzká spolupráce s centrálou

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením logistiky ve výrobním podniku podmínku
  • praxe v automotive výhodou
  • komunikativní znalost NJ podmínkou
  • uživatelská znalost MS Office, zkušenost s ERP systémy
  • manažerské dovednosti, přirozená autorita
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, rozhodnost

Nabídka:

  • uplatnění na zajímavé manažerské pozici
  • zázemí mezinárodní společnosti, perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • odměny, bonusy
  • pružná pracovní doba
  • penzijní připojištění
  • dotované stravování

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím svůj životopis na email kristyna.typovska@adecco.com nebo volejte tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Pražská 12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu