Specialista zákaznické kvality s AJ

Pro mezinárodní automotive společnost hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici Specialisty zákaznické kvality.

Náplň práce:
- Denní komunikace se zákazníkem s cílem uspokojit jeho požadavky v rámci kvality
- Sledování a vyhodnocování cílů a výsledků u zákazníka
- Práce v zákaznických portálech
- Řešení reklamací a nápravných opatření
- Účast pří návštěvách zákazníka
- Pravidelné meetingy, porady
- 8D reporty, práce s interním systémem, administrativa

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
- Praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě
- Angličtinu na komunikativní úrovni – podmínkou
- Výhodou znalost německého nebo francouzského jazyka
- Cílevědomost, dobré komunikační schopnosti a orientace na zákazníka

Nabízíme:
- zázemí silné společnosti, multikulturní prostředí
- hlavní pracovní poměr
- každodenní využití jazyků
- příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech
- možnost účastnit se jazykových kurzů
- stravenky a stravování v areálu
- příspěvek na penzijní připojištění

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj ŽIVOTOPIS V ČESKÉ I ANGLICKÉ VERZI S FOTOGRAFIÍ na e-mail: barbora.filaskova"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524.

Informace o pozici

Místo pracoviště

2609, 796 01  Prostějov-Prostějov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Barbora Filásková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu