Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Operátor výroby/skladu/kvality -práce 3 dny v týdnu Modřice

Pojďte pracovat do moderního a čistého výrobního prostředí, kde budete kompletovat elektroniku.

- práce na HPP pouze na 3 dny v týdnu (12ti hodinové noční 18:15 – 6:15 nebo ranní směny 6:15 – 18:15 ) v kombinaci:

neděle, pondělí, úterý + jedna pracovní sobota v měsíci
středa, čtvrtek, pátek + jedna pracovní sobota v měsíci
Nebo možnost docházet na noční směny od PO- PÁ od 20:30 do 5:00.

Nabízíme:

- práci na HPP
- mzdu 18 500 - 20 000 Kč
-Výkonnostní bonus, docházkový bonus 1500 Kč
- práci pouze na tři dny v týdnu
- nadstandardní příplatky za práci přesčas
(v týdnu 43%, o víkendu 100%)
- půl roční a roční bonus
- 5 týdnu dovolené
- Multisport karta
- stravenky 80 Kč a možnost stravovat se ve firemní jídelně

Náplň práce:

- čeká Vás manuální práce na výrobní lince s elektrickým
šroubovákem či scannerem
-kompletace výrobků
- příprava a doplňování materiálu pro výrobní linky
- kontrola a balení, testování

Požadujeme:

- svědomitost
- manuální zručnost
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat na 12 hodinové směny
- výhodou pokud máte zkušenosti s VZV

Pokud Vás nabídka zaujala tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis na lucie.konopkova@adecco.com

Informace o pozici

Místo pracoviště

E1017, 664 42  Modřice-Modřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

18500-20000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Konopková
Pekařská 72
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: M: +420 725 456 584

Nabídky práce

Vyberte lokalitu