Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Operátor pece pro automotive - Žďár nad Sázavou

Nabízíme

- Mzdu 107 Kč/hod. po zkušební době 121 Kč/hod.
- 7,5 hodiny (směny od 6-14,14-22,22-6) PO - PÁ
- Kantýna na pracovišti - oběd za 30- 35 Kč
- Dovolená 5 týdnu
- Příspěvek na dopravu dle počtu km – od 1500 Kč – 2500 Kč
- Příspěvek na ubytování 3 315 Kč - pokud máte trvalé bydliště
150 km a více
- Penzijní připojištění po 3 měsících 4% z hrubé mzdy

Požadujeme

Ochotu pracovat na:
- třísměnný provoz, víkendy a svátky po domluvě dle potřeby výroby
- manuální zručnost a zodpovědnost, spolehlivost, a fyzická zdatnost

Informace o pracovním místě

Firma řídí vývoj revolučních materiálových technologií, které vám umožňují vytvářet ekologická řešení a automobilové komponenty. Díky této společnosti jsou připravená vozidla lehčí, emitují méně škodlivé látky, potěší designem a mají lepší výkon.

Náplň práce:

- obsluha pece
- výroba a kontrola produktů pro automotive průmysl
- provádění záznamů do dokumentace

Informace o pozici

Místo pracoviště

2563, 591 01  Žďár nad Sázavou-Žďár nad Sázavou 1, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

23000-27000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Konopková
Pekařská 72
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: M: +420 725 456 584

Nabídky práce

Vyberte lokalitu