Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Nenáročná práce ve výrobě - mzda až 29000Kč + volné VÍKENDY

Hledáte práci, kde budete dlouhodobě spokojení a pouze na odpolední směny? Nabízíme volné pozice na balení, kompletace a montáž v Brně Slatině.

Nabízíme:

- Práci na HPP se mzdou až 29000Kč
- Fixní mzdu 23 000 Kč
- Bonusovou složku výše až 6 000 Kč
- Práci pouze na jednu směnu - odpolední od 14:00 do 22:00h (Po-Pá, VOLNÉ víkendy)
- Svozy do / z práce zajištěny ZDARMA
- Možnost závodního stravování
- 25 dní dovolené + 1 Sick Day
- Stravenky 80 Kč za každý odpracovaný den
- Možnost využívat firemní posilovny, docházet na jazykové kurzy
- Účast na firemních akcích (family day, vánoční večírek apod.)

Náplň práce:

- Vybalování materiálu a vychystávání dle listu na vozíky
- Kompletace a montáž datových racků
- Balení hotových produktů, lepení štítků
- Testování funkčnosti smontovaných kusů
- Práce se čtečkou
- Práce ve stoje

Požadujeme:

- Zkušenosti z výroby (alespoň brigádně)
- Manuální zručnost
- Dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
- Ochotu učit se novým věcem

Pokud Vás nabídka zaujala tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis na: lucie.konopkova@adecco.com.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Velké náměstí 38/21, 767 01  Kroměříž-Kroměříž, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

23000-29000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Konopková
Pekařská 72
602 00  Brno
Česká republika
Telefon: M: +420 725 456 584

Nabídky práce

Vyberte lokalitu