Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Technik/seřizovač - vhodné i pro absolventy

ODVĚTVÍ: technika
LOKALITA: Plzeň - sever
NÁSTUP: dle domluvy

Náplň práce:

  • dílčí činnosti týkající se zajištění provozuschopnosti výrobních strojů – seřizování, údržba, oprava
  • práce ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční)
  • pozice je vhodná i pro absolventy s chutí zaučit se

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání (elektrotechnický nebo strojní obor)
  • technické znalosti a dovednosti, technické myšlení
  • zkušenosti s údržbou, seřizováním a opravami na výrobních strojích výhodou
  • znalost pneumatiky a mechaniky
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost, cílevědomost
  • základní znalost PC - denní využití
  • základní znalost AJ/NJ
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §4 a vyšší – není podmínkou (možnost absolvování školení u zaměstnavatele)
  • ochota učit se novým věcem
  • ŘP sk. B

Nabídka:

  • uplatnění na zajímavé pozici ve stabilní výrobní společnosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • odpovídající mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech
  • letní a vánoční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
  • možnost dalšího vzdělávání

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na email kristyna.typovska@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Plzeň-sever

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Typovská
Pražská 12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu