Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

Application Support – nesedí na telefonu a neradí vyp./zap.

Pro našeho klienta velkou evropskou banku hledáme kolegu do jejich IT divize.

Co budete dělat?

• Zajišťovat podporu lokálních aplikací pro „běžné lamy“
• Analyzovat data se zaměřením na regulatory
• Občasně vyřešit nějaký ten „bug“ v systému
• Spolupracovat s dodavatelem IT platforem
• Participovat na nových projektech

Co od Váš očekáváme?

• zkušenosti s databázemi minimálně 2 roky - Oracle DB – SQL/PL-SQL
• komunikovat v angličtině pro vás není překážkou
• bankovní background je velkou výhodou

Co za to můžete očekávat?

• Přehled o trhu IT nejen v Čechách
• Rozvíjet svoje dovednosti díky talentovým programům
• Samozřejmostí je i možnost běžně využívat Home Office
• Příjemnou týmovou atmosféru, kde kolektiv zajde běžně na pivo
• 25 dnů dovolené
• 6 sick days
• narozeninové volno s náhradou mzdy
• Z 80% dotované stravenky
• bodový benefitní systém cafeterie (Benefit+) – 20 000 bodů

Informace o pozici

Místo pracoviště

149, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, vyhrazený čas na inovace, zahraniční pracovní cesty, příspěvek na vzdělání, vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, kafetérie, sleva na firemní výrobky/služby, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Eliška Kučerová
Telefon: 734 444 971

Nabídky práce

Vyberte lokalitu