Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

Vývojář SW pro projekty v oblasti IoT

Přední systémový integrátor v oblasti návrhu, realizace a servisní podpory informačních a komunikačních systémů hledá vhodného kolegu na pozici Vývojář a softwarový architekt.

Charakteristika pozice

Vývojář softwaru pro projekty v oblastech IoT, automatizace datových sítí, RPA (Robotic Process Automation)

Náplň práce

• Rozvoj IoT platformy: integrace senzorické vrstvy, optimalizace edge a fog vrstvy, prezentačních a analytických modulů, přizpůsobování platformy pro specifická zákaznická prostředí, integrace s existujícími systémy
• Automatizace síťového prostředí zákazníků
• Integrace softwarových a hardwarových součástí navrhovaných řešení, například
o Přenos dat ze senzorů do softwarové platformy
o Zpracování dat ze síťové infrastruktury, jejich přenos do dohledových řešení nebo ITSM
o Řízení aktivních prvků sítě pomocí aplikačních rozhraní
o Korelace dat z různých zdrojů

Klíčové dovednosti:

• Schopnost integrovat různorodé softwarové a hardwarové systémy
• Zkušenost s aplikačními rozhraními
• Zkušenost s databázovým prostředím
• Zkušenosti s vývojem v cloud prostředí
• Schopnost elegantně řešit algoritmické úlohy
• Schopnost vytvořit ucelené softwarové řešení

Další dovednosti

• Rozhled v softwarových architekturách a ve vývoji moderního softwaru
• Ovládání jazyka Python a jednoho dalšího jazyka
• Znalost Ansible nebo obdobných nástrojů
• Velmi dobrý písemný projev
• Dobrá znalost angličtiny
• Vysokoškolské vzdělání technického směru je výhodou
• 5 let zkušeností v IT
• Solidní seznam odpracovaných projektů
• Dobré komunikační dovednosti se zákazníky i v týmu
• Dobré prezentační dovednosti
• Schopnost naslouchat zákazníkovi, klást mu správné otázky, vyřešit jeho požadavky
• Chuť zdokonalovat navržená řešení
• Samostatnost
• Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

• Práci na velmi zajímavých a inovativních projektech
• Možnost osobního růstů
• Prostor pro rozvoj vlastních nápadů a řešení
• Neformální a přátelské prostředí
• Pružnou pracovní dobu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Jana Klodová
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4
Czech Republic
Telefon: +420 602 325 274

Nabídky práce

Vyberte lokalitu