Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Elektromechanický inženýr - vhodné i pro absolventy

ODVĚTVÍ: elektrotechnika
LOKALITA: Plzeň - sever
NÁSTUP: dle domluvy

Náplň práce:

  • výroba a montáž elektrotechnických sestav – testovací moduly, rozvaděče, jednoúčelové přípravky
  • tvorba a udržování dokumentace k vyrobeným zařízením
  • diagnostika a analýza poruch
  • podpora a optimalizace výrobních procesů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a vyšší (není podmínkou, možnost absolvování školení u zaměstnavatele)
  • základní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • ŘP sk. B výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • manuální zručnost

Nabídka:

  • uplatnění na zajímavé pozici ve stabilní výrobní společnosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • odpovídající mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech
  • letní a vánoční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
  • možnost dalšího vzdělávání

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na email kristyna.typovska@adecco.com nebo v případě dotazů volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Plzeň-sever

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Typovská
Pražská 12
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu