Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

ERP konzultant - Helios Orange

Pro našeho klienta, mezinárodní poradenskou společnost působící ve dvanácti zemích Evropy, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí pracovat v oblasti ERP na řadě projektů týkajících se implementace softwaru Helios Orange.

Pracovní náplň:

- spolupráce na implementačních projektech pro zákazníky Helios Orange
- podpora pro interní uživatele Helios a uživatele externích zákazníků
- hledání nejvhodnějších řešení systémových požadavků zákazníků
- spolupráce na interních projektech společnosti

Požadujeme:

- praxi s ERP softwarem (výhodou je praxe s jakýmkoliv účetním softwarem)
- orientaci v databázových systémech
- alespoň základní orientaci v účetnictví (např. získaná při studiu)
- SQL/MS SQL - výhodou
- programovací jazyky (Dephi, VBA) - výhodou
- AJ - výhodou
- ochotu občas zajet za klientem (pouze Praha, popř. Středočeský kraj)
- chuť komunikovat se zákazníky a věnovat se konzultacím
- orientaci na zákazníka

Nabízíme:

- možnost účastnit se odborných školení
- práci v příjemném týmu
- jazykové vzdělávání a podporu profesního růstu
- práci v moderním prostředí s relax zónou či kavárnou
- pružnou pracovní dobu
- řadu dalších benefitů (čtvrtletní odměny, stravenky, kafetérie,...)

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Antala Staška 2027/79, 140 00  Praha-Krč, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Zuzana Holubová

Nabídky práce

Vyberte lokalitu