Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Tiskař Český Těšín, nástup přímo pod kmen

Nabízíme:

- Práci ve stabilní společnosti
- Atraktivní platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- Roční odměny a podíl na hospodářském výsledku
- Smlouva na HPP
- Nástup přímo do kmene
- Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitu
- Zábavu na firemních akci
- Práci v nepřetržitým provoze
- 25 dní dovolené
- Nástup ihned

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti v polygrafii
- Spolehlivost, flexibilita a samostatnost
- Ochotu pracovat v nepřetržitým provoze, 12 hodinové směny

Náplň práce:

- Obsluha a seřízení tiskařského stroje (plochý tisk)
- Zajištění výroby dle výrobního příkazu
- Dodržování kvality

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu petr.novak@adecco.com nebo volejte na +420 725 046 740.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Informace o pozici

Místo pracoviště

1982, 737 01  Český Těšín-Český Těšín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

30000-45000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Petr Novák
Telefon: 725 046 740

Nabídky práce

Vyberte lokalitu