Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

MANAŽER/ADMINISTRÁTOR VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Biologické centrum AV ČR, v. v. i. – vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici MANAŽER/ADMINISTRÁTOR VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Biologické centrum AV ČR, v. v. i. (dále jen „BC“) je 4. největší pracoviště Akademie věd ČR. BC je veřejná výzkumná instituce, založená v roce 2006 Akademií věd České republiky, sdružuje pět vědeckých pracovišť, Technicko-hospodářskou správu zabezpečující administrativní a technické služby a Národní infrastrukturu SoWa.

Náplň práce:

• Organizace a zajištění procesu zadávání veřejných zakázek
• Spolupráce při tvorbě zadávacích podmínek a technické specifikace
• Spolupráce s odbornými garanty, řešiteli projektů a vědeckými pracovníky při tvorbě zadávacích podmínek
• Realizace procesu veřejných zakázek v elektronickém nástroji a ve veřejných informačních systémech
• Příprava podkladů pro kontroly, audity
• Spolupráce při tvorbě a aktualizaci interních předpisů a procesů, týkající se oblasti zadávání veřejných zakázek

Požadujeme:

• VOŠ/VŠ vzdělání, možné nahradit SŠ s praxí
• Právnické vzdělání velkou výhodou
• Znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a související legislativy
• Zkušenosti v oboru
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Znalost práce v MS OFFICE (Word, Excel atd.),
• Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• Komunikační dovednosti a dobrá organizace práce, přátelské vystupování
• Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

• Zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci s mezinárodním významem
• Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
• Hrubá mzda 28000 – 35000 Kč (dle zkušeností)
• Pružná pracovní doba
• Dotované závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• Benefity ze sociálního fondu
• Teambuildingové akce

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: vendula.aubrechtova@bc.cas.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Branišovská 1160/31, 370 05  České Budějovice-České Budějovice 2, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

28000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Aneta Mašková
Biskupská 129/1
370 01  České Budějovice-1
Česká Republika
Telefon: 607 078 629

Nabídky práce

Vyberte lokalitu