Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

BRIGÁDA-RUČNÍ MONTÁŽ-NOČNÍ SMĚNA-Velešín 33.000,-Kč/měsíc

NÁSTUP 12.11.2019.

DOBA TRVÁNÍ DO 30.11.2019.

PODMÍNKOU JE DOCHÁZKA VŠECH PĚT NOČNÍCH SMĚN V TÝDNU

NABÍZÍME:

  • Pouze noční směny 22-06h (od neděle 22h do pátku 06h)
  • Mzda 30.000,-Kč/měsíc + příplatek za noční 10%
  • Stravenky v hodnotě 75,-Kč/ks
  • Nárok na dovolenou

POŽADAVKY

  • Vzdělání nerozhoduje
  • Věk nad 18 let
  • Manuální zručnost

NÁPLŇ PRÁCE

  • Montážní práce v klidném a tichém pracovním prostředí
  • Fyzicky nenáročná práce
  • Vhodné pro ženy i muže

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis jako odpověď na tento inzerát. Děkujeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

České Budějovice, Velešín

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 12. 11. 2019 do 30. 11. 2019

Typ smluvního vztahu

Jiné

Mzda

185 Kč/hodina

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Jana Zemková
Biskupská  129/1
370 01  České Budějovice
Česká republika
Telefon: 606 776 400

Nabídky práce

Vyberte lokalitu