Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Advanced Quality Engineer

Automotive výrobní společnost aktuálně startuje novou výrobu a hledá vhodné kandidáty na pozici AQE s ochotou cestovat.

Pracovní náplň:

Zajistit shody se specifikacemi kvality produktu, požadavky zákazníka a potřeby procesu během fáze návrhu produktu a procesu
Dohled nad celým procesem až do fáze uvolnění produktu
Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

Technické vzdělání
Praktickou znalost APQP a statistických metod
Znalost nástrojů kvality
Zkušenost s novými projekty
Velmi dobré komunikací dovednosti v AJ - NJ výhodou
Ochota cestovat

Nabízíme:

Rozjezd vlastního projektu
Zázemí stabilní společnosti
Zapojení se do nadnárodního týmu
Po technologické stránce velmi unikátní projekt v ČR
Vzdělávání a školení
Odpovídající plat
Kvartální odměny
25 dní dovolené
Další zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás pracovní nabídka?

Neváhejte nám zaslat Váš životopis. Těšíme se na spolupráci.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Strakonice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

50000-70000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Kontakt

Marcela Bočková Molková
Telefon: 734 444 930

Nabídky práce

Vyberte lokalitu