Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Třinec 26 500 Kč měsíčně + 13. plat

Nabídka:

Ve zkušební době až 24 tis. Kč/měs. bez přesčasů (přesčasy možné)
Po zkušební až 26,5 tis. Kč/měs. bez přesčasů (přesčasy možné)

- Motivující finanční ohodnocení
- Docházkový bonus, příplatky za směnnost
- Po zkušební době bonusy 10 % (tedy dalších až 1 900 Kč/měsíc)
- 13. plat (rozdělen do dvou částí - vyplaceno v únoru a srpnu)
- Dotované stravování - platíte jen 10 Kč za oběd
- 25 dní dovolené
- Smlouva na HPP
- Pitný režim na pracovišti

Náplň práce:

- Obsluha strojů a zařízení výrobní linky
- Výroba žáruvzdorných výrobků a forem v klimatizovaném prostředí
- Manipulace a vizuální kontrola výrobků

Požadujeme:

- Praxe ve výrobní společnosti
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu – 2, 2, 2 (8 hodinové směny)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 10, 739 61  Třinec-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

24000-26500 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol.s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iva Gruščíková
Telefon: 734 444 904

Nabídky práce

Vyberte lokalitu